Eating Disorders Last active: Never
Not logged in [Σύνδεση - Register]
Go To Bottom

Thin positive: Μυστικά ελέγχου της πείνας και της διατροφής
Διατίθεται στο βιβλιοπωλείο Ψυχολογίας του E-Psychology.gr
Αναλυτικές Πληροφορίες - Παραγγελία

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2  3  4  5  ..  11
Author: Subject: ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΔΑΚΤΥΛΙΟΥ....
bubbaloo108
Μέλος
**

Registered: 24/8/09
Member Is Offline

Mood: όλο κ καλύτερη....
Warnings:
This Member Has No Warnings

[*] posted on 10/9/09 στις 14:16

Quote:
Originally posted by NADINE
Quote:
Originally posted by bubbaloo108

οκ μη σε ζαλιζω αλλο γιατι πρεπει να φυγω...

Α,μάλιστα!Επειδή πρέπει να φύγεις,ε;Αλιώς θα με ζάλιζες κι άλλο;Ευλογημένα ωράρια!Ουφ!

http://school.discoveryeducation.com/clipart/images/clock.gif

αχαχαχαχχαα!!!!!!......καλη μου νεραιδα Nadine...
χαχαχαχαχα.......χαχαχαχαχαχα.....αχαχαχα...!!!!!!

http://www.ticker.7910.org/wa__94__02zx0000VM3DMjI4aHBkfDU2MjI1NXBoYXxkYWt0dWxpb3MgMTgvOS8wOQ.gif
View user's profile View All Posts By User U2U Member
bubbaloo108
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 14/9/09 στις 10:46

Καλημερα στα παιδια τα ζουμπουρλουδικα!!!
τι κανετε;ελπιζω και ευχομαι να ειστε ολοι σας καλα.Αλλωστε γιατι να μην εισαστε?Η ζωη προχωραει κ απο πισω της τρεχουμε κ εμεις...

Αχ! 4+ σημερα μου εμειναν....μμμμμ.....

http://www.ticker.7910.org/wa__94__02zx0000VM3DMjI4aHBkfDU2MjI1NXBoYXxkYWt0dWxpb3MgMTgvOS8wOQ.gif
Pinocchio
Μέλος
**

Registered: 4/9/09
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 14/9/09 στις 13:00

Kali epituxia sou euxomai. Ola tha pane kala. Xairomai pou deixneis enthousiasmeni.
bubbaloo108
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 14/9/09 στις 13:00

ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΓΧΕΙΡΙΤΙΚΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ....ΞΕΡΕΤΕ..ΕΛΑΦΡΥ ΦΑΓΗΤΟ,ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΜΕ ΧΑΜΗΛΑ ΛΙΠΑΡΑ... ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΣΤΙΣ 7.ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΡΩΙ ΑΝ ΠΕΙΝΑΣΩ ΘΑ ΦΑΩ ΝΕΡΑΚΙ...ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΙΨΑΣΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΙΚΟ,ΘΑ ΠΙΩ ΛΙΓΟ ΝΕΡΑΚΙ.ΤΕΛΟΣ, ΑΝ ΝΟΙΩΣΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ ΔΡΟΣΙΑΣ ΘΑ ΠΙΩ ΛΙΓΟ ΝΕΡΑΚΙ....ΕΤΣΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΚΟΡΑΚΙΑΣΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...

Pinocchio
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 14/9/09 στις 13:13

:)) Kouragio, ola tha teleiwsoun kai tha deis tin zugaria na pairnei ton katiforo. Kai gw sta 104 kila evala daktulio kai 2 xronia twra eimai statheri sta 74 kila. Oxi tp idaniko varos alla se sxesi me ta 104, ta 74 fantazoun teleia !!!!! Se poion giatro tha kaneis tin epemvasi?
bubbaloo108
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 14/9/09 στις 13:49

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΙΝΟΚΙΟ...ΜΑΚΑΡΙ...ΣΤΟ DOCTORS HOSPITAL ME TO ΣΑΧΠΑΖΙΔΗ.ΕΣΥ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ;

bubbaloo108
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

biggrin.gif posted on 19/9/09 στις 11:52
Κ ΠΑΛΙ ΕΔΩ!!!

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΟΥ ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ!!! ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΕΓΙΝΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 8:30 Κ ΣΤΙΣ 11 ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Κ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ...ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ Ο ΚΟΣ ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ, ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ...ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΛΑΚΩΣΑΝΕ ΣΤΙΣ ΠΑΥΣΙΠΟΝΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΥΩΡΟ...VOILA!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΜΟΥΝ ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΙ ΟΥΤΕ ΤΠΤ.ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΕΝΟΙΩΣΑ ΛΙΓΟ ΖΑΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ.ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ....ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΦΡΙΚΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΩ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΛΥΓΙΣΩ.....ΠΕΘΑΝΑ....ΒΡΕ ΤΙ ΠΑΥΣΙΠΟΝΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ...ΤΠΤ.ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΦΕΥΓΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΡΕΨΙΜΟ?ΔΕΝ ΡΕΥΕΣΑΙ ΟΜΩΣ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ..ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ...ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ....ΑΑΑΧΧΧΧ!!!!ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ,ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!!!!!!!!Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΛΟΞΥΓΚΑΣ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΠΟΝΕΣΩ...ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ;ΑΦΗΣΤΕ ΔΕ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΝΟΙΩΘΑ ΣΑ ΝΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝΕ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ 10 ΝΟΜΑΤΕΟΙ.ΠΟΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΡΜΙ,ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ....ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ Κ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ....ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ.

Mairy_Lou
Τακτικό μέλος

Registered: 18/6/09
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 19/9/09 στις 14:27

Καλη αναρρωση! Κανε υπομονη και σκεψου οτι σε λιγο καιρο θα αποκτησεις επιτελους το κορμι που επιθυμεις!!!
Να προσεχεις, φιλια!

[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w106KTx/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w106KTx/weight.png
[/url]
pennyV
Τακτικό μέλος

Registered: 22/4/09
Member Is Offline

Mood: Ήρεμη και χαλαρή (συνήθως)
Warnings:

[*] posted on 19/9/09 στις 15:37

bubbaloo σου εύχομαι γρήγορη ανάρρωση και ανάκαμψη! Όπως και να το κάνουμε ένα χειρουργείο δεν είναι ποτέ απλή υπόθεση όσο κι αν θα το θέλαμε! Λυπάμαι πολύ για όλο τον πόνο που πέρασες/περνάς ακόμη, αλλά χαίρομαι που ακόμη κι έτσι, δεν ακούγεσαι καθόλου απαισιόδοξη ή αρνητική.

Μπράβο σου που το αντιμετωπίζεις στην πραγματική του διάσταση, σαν κάτι προσωρινό δηλαδή που θέλει το χρόνο του να περάσει και να μπορέσεις στο τέλος να απολαύσεις τα αποτελέσματά του. Να προσέχεις τον εαυτό σου, να ακούς το γιατρό σου, και γρήγορα να δεις τον εαυτό σου όπως τον ονειρεύεσαι!

Περαστικά!!!

dreamOn
Μέλος
**

Registered: 18/9/09
Member Is Offline

Mood: καλή
Warnings:

[*] posted on 19/9/09 στις 16:20

Κουκλα, χθες ειχε Νεα Σελήνη και Νεα Σεληνη σημαινει νεο ξεκινημα, νεος κυκλος.
Και επειδη αυτη η Νεα Σεληνη εγινε στην Παρθενο, στο ζωδιο της διατροφης και της υγειας, καιρος για νεες διατροφικες συνηθειες και φροντιδα του σωματος. Ο Κρονος στο ιδιο σημειο "μιλαει" για όρια, λιτότητα, πειθαρχία, για κάτι που αξιζει και θα ειναι μακροχρόνιο. Μπορει να σου ακουγονται "καπως" τα αστρολογικα μου αλλά εγω ξερω οτι το ηθελες απο καιρο και οτι συντομα θα εχεις μια λαμπερη εμφανιση που θα προκαλει ταχυκαρδίες στα πλήθη :-)
Καλη δυναμη σου ευχομαι.
View user's profile View All Posts By User U2U Member This user has MSN Messenger
Pinocchio
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 20/9/09 στις 11:57

bubbaloo καλημερα και περαστικα σου. Ολα θα πανε καλα. Εγω εκανα την επεμβαση με τον κ. Μποτουλα στο ιατρικο κεντρο ψυχικου. Τωρα ειναι και αυτος στην ομαδα του doctor;s hospital. Σου ευχομαι ολοψυχα καλη αναρρωση. Ο,τι και αν χρειαστεις μην διστασεις να τηλεφωνησεις στον γιατρο σου. Να οδηγεις πιστα τις οδηγιες του.
Φιλακια πολλα και καλη δυναμη¨)
Esprit
Τακτικό μέλος

Registered: 20/9/09
Member Is Offline

Warnings:

sad.gif posted on 20/9/09 στις 18:05

Καλησπερα σας κι απο μενα. Εκανα κι εγω την εγχειρηση στισ 17/09 οφειλω να ομολογησω οτι ακομα ποναω αρκετα δυσκολευομαι να κατσω και να σηκωθω και να μην αναφερθουμε στον υπνο... εχω πηξει στα υγρα τοσο που σημερα με επιασε αναγουλα. το εκανα στο διαβαλκανικο και με εχεισ φοβησει λιγο nadine μη τυχον επεσα στον ιδιο γιατρο. εμενα με εγχειρησε ο κυριος γκουλιμαρης. ειμαι ηδη 3 κιλα μειον. αυτο που με βασανιζει ειναι θα μπορω καποτε να φαω οτι θελω? να φαω ενα σουβλακι ρε παιδι μου σαν ανθρωπος η απο δω και περα μονο στα ονειρα μου? και ποτε θα περασει ο ρημαδιασμενος ο πονος??

Υ.Σ. περαστικα σου κοπελια ευχομαι να το ξεπερασουμε γρηγορα το δυσκολο κομματι και να παμε παρεα στα ωραια!
NADINE
Moderator
*

Registered: 15/3/08
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 02:38

bubbaloo μου,άντε,πάει,πέρασε με το καλό κι αυτό!
Οκ,στην αρχή,η πρώτη νύχτα ειδικά είναι κάπως,αλλά πολύ γρήγορα,μέρα τη μέρα,η διαφορά είναι αισθητότατη!
Οι πόνοι υποχωρούν,ξαναβρίσκεις την ενέργεια και την καλή σου διάθεση κι έχεις όλη την αισιοδοξία
πως πλέον η ζωή σου αλλάζει προς το καλύτερο κι όσα βαρίδια εμπόδιζαν το πέταγμα σου ανήκουν στο παρελθόν!
Ευλαβική ακολουθία των ιατρικών οδηγιών και σύντομα δυνατή και σιδερένια στην καθημερινή σου ρουτίνα.
Περιμένουμε τα τελευταία νέα από το μέτωπο...Πολλά υγρά τώρα που μας βγάλανε και τον ορό,ε;Να προσέχεις!
NADINE
Moderator
*

Registered: 15/3/08
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 02:58

Quote:
Originally posted by Esprit

Καλησπερα σας κι απο μενα. Εκανα κι εγω την εγχειρηση στισ 17/09 οφειλω να ομολογησω οτι ακομα ποναω αρκετα δυσκολευομαι να κατσω και να σηκωθω και να μην αναφερθουμε στον υπνο... εχω πηξει στα υγρα τοσο που σημερα με επιασε αναγουλα. το εκανα στο διαβαλκανικο και με εχεισ φοβησει λιγο nadine μη τυχον επεσα στον ιδιο γιατρο. εμενα με εγχειρησε ο κυριος γκουλιμαρης. ειμαι ηδη 3 κιλα μειον. αυτο που με βασανιζει ειναι θα μπορω καποτε να φαω οτι θελω? να φαω ενα σουβλακι ρε παιδι μου σαν ανθρωπος η απο δω και περα μονο στα ονειρα μου? και ποτε θα περασει ο ρημαδιασμενος ο πονος??

Υ.Σ. περαστικα σου κοπελια ευχομαι να το ξεπερασουμε γρηγορα το δυσκολο κομματι και να παμε παρεα στα ωραια!

Γειά σου,Esprit και περαστικά σου κι εσένα!Με το καλό να περάσουν όλα όσα τώρα σε ταλαιπωρούν!
Η αλήθεια είναι πως σκορπώ τον τρόμο,αλλά συνήθως σε όσους κάνουν το λάθος να με γνωρίζουν
και να παραμένουν στη ζωή μου!Μάλλον έχω πλέον εξελιχτεί κι αγγίξει νέα επίπεδα τρομοκρατίας!
Αν κάπως σ'ανακουφίζει,δε χειρουργήθηκα στον γιατρό σου...Μην ξεχνάς άλλωστε πως το δικό μου χειρουργείο
ήταν πέντε χρόνια πριν καθώς και τη σχέση μου με τη γκαντεμιά(για να μην πω Μητσοτάκη σε προεκλογική περίοδο)!
Αλήθεια,παυσίπονα δε σου δίνουν,τόσο που δείχνεις να πονάς;Δεν καταλαβαίνω γιατί να ταλαιπωρείσαι,αφού υπάρχει λύση!
Όσο για το σουβλάκι(που μάλλον γύρο εννοείς)θα το ξαναφάς κάποια στιγμή σαν άνθρωπος που λες,
αλλά όχι σαν από μέρες νηστικός σε καιρό πολέμου ή κατοχής κι ίσως κι όχι κι ολόκληρο...
Αλλά εκεί θα κολλήσουμε αν έχεις εκλπηρώσει το όνειρο σου;Δε χαλαλίζεις ένα σουβλάκι για όσα λαχταράς;

http://images.zaazu.com/img/scratch-head02-idea-animated-animation-smiley-emoticon-000415-large.gif
dreamOn
Μέλος
**

Registered: 18/9/09
Member Is Offline

Mood: καλή
Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 10:10

Βρε παιδια εχω απορία μεγαλη. Για τι μερίδες μιλαμε; Δεν θα ρωτησω πόσες θερμίδες ημερησιως γιατι αυτο ειναι πολυ σχετικο (αν καποιος πλακωθει στις βότκες ή τα μιλκ σέικς μια χαρά τις παιρνει :-) ) αλλά πανω-κατω επανερχομαστε καποια στιγμη στις 1150-1450 ημερησιως με ότι φαγητο έχει ενα ελληνικο σπίτι;
View user's profile View All Posts By User U2U Member This user has MSN Messenger
Esprit
Τακτικό μέλος

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 10:32

Καλημερουδια σας!Βασικα εχω πολλες χαζες αποριες του στυλ οταν με το καλο γινω καλα θα μπορω να φαω οπως παλια? για τον γυρο ας πουμε θα μπορω να το δαγκωσω οπωσ ειναι η θα πρεπει να μαδαω το φαγητο μου για να μην κινδυνευω να φρακαρει? ισως ειναι χαζη ερωτηση αλλα καταλαβαινεις... και αυτο το βαρος στο στηθος και ο πονος στον ωμο ποτε περιπου φευγει? τα χω παιξει παιδια...
bubbaloo108
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 10:45

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ Κ ΠΑΛΙ...ΝΕΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ...

ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗ Η ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΜΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΗΡΕΜΑ ΗΡΕΜΑ,ΞΑΦΝΙΚΑ ΞΥΠΝΑΩ ΑΠΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΚΟΒΟΤΑΝ Η ΑΝΑΣΑΚ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΩ ΣΑΝ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗΜΕ ΚΟΦΤΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΑΝΑΣΟΥΛΕΣ.ΕΚΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ..Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΟΜΩΣ...ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΟΥΤΣΑ ΚΟΥΤΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΕΙΧΑ ΠΙΕΙ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΕΝΤΕΛΕΙ ΞΑΠΛΩΝΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΟΥ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙ ΔΥΟ ΘΕΡΜΟΦΟΡΕΣ.ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΒΑΖΩ ΤΗ ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ,ΣΚΕΠΑΖΟΜΑΙ Κ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΑ...ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ...ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΙΠΙ ΔΕ ΣΗΚΩΘΗΚΑ.ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙ...ΑΧ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΕΛΙΚΑ Ε;
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΤΙΣ ΤΟΜΟΥΛΕΣ ΜΟΥ- 5 ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΙ ΤΟΜΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΜΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΕΙΧΕ 4 ΤΟΜΕΣ.ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Κ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΒΑΛΒΙΔΑ,ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΔΕΞΙΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΟΥ, ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ;ΠΟΝΑΩ ΟΤΑΝ ΒΗΧΩ, ΟΤΑΝ ΓΕΛΑΩ,ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ-ΚΑΘΟΜΑΙ. ΑΥΤΑ....ΑΑΑΑΑΑ!!!!ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ!!!!ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ Κ 2 ΚΙΛΑΚΙΑ...

ΜΑΙΡΗΛΟΥ:ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥΚ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!
pennyV:ΠΕΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΡΟΒΑΤΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...
dreamOn:ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ (ΠΡΙΝ 5ΧΡΟΝΙΑ) Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΗΤΑΝ ΟΤΙ:"ΚΑΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΣΟΥ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΡΤΑ Κ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΣΟΥ..ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΘΕΙΣ.." ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ...!!!
ΠΙΝΟΚΙΟ:ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΩ...
Esprit:Κ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΣΩ ΕΝΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΕΤΣΙ...ΜΕ ΓΥΡΟ Κ ΤΖΑΤΖΙΚΙ, ΣΑΛΤΣΟΥΛΑ Κ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑΜ ΓΙΑΜ...ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΑΩ Κ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΜΟΥ...ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΝΑ ΜΗ ΦΑΩ!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ...
NADINE MOY:ΑΧ! ΑΧ! ΑΧ! ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟ...ΠΕΡΑΣΕ...ΕΓΙΝΕ....ΞΑΦΝΙΚΑ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...ΟΜΟΡΦΑ...Κ ΗΡΕΜΑ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ,ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ Κ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ Κ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ...

Esprit
Τακτικό μέλος

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 11:19

εγω εχω 4 τομες μια αναμεσα στο στηθος περιπου μια αριστερα κατω απ τα πλευρα μια στον αφαλο και μια δεξια κατω απ τα πλευρα στο υψος του αφαλου οπου ειναι και η βαλβιδα. τα βραδυα μου ειναι και μενα μαρτυρικα... στην αρχη ολα καλα ξαπλωνω λιγο δυσκολα αλλα οκ... σε κανα δυο ωρες ξυπναω με πονους αφορητους παιδευομαι σα το Χριστο να σηκωθω απο το κρεβατι και τελικα την βγαζω στο σαλονι να κοιμαμαι σχεδον ορθια σε μια καρεκλα... σε βοηθησαν οι θερμοφορες? απο κιλα εγω ειμαι στα 3 μειον...

ουφ...
bubbaloo108
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 11:25

ακριβως τα ιδια esprit μου...οπωσ τα ειπες ετσι κ εγω χωρις καμια διαφορα...νοιωθω οτι θα παθω ανακοπη με το πονο που μου κοβεται η ανασα.ειναι ανυποφορο αλλα τι να κανουμε...

Esprit
Τακτικό μέλος

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 11:31

ξερεις κατι απο την μια ανακουφιζομαι λιγο που πονας κι εσυ γιατι ως τωρα οσοι εκαναν λεγανε οτι δεν πονουσαν καθολου δεν ενιωθαν τπτ και τα λοιπα και λεω τι διαολο με σφαξανε εμενα η ειμαι τοσο μυγιαγγικτη πια... οποτε τωρα που βλεπω οτι και συ περνας τα ιδια λεω ενταξει ολα ειναι νορμαλ τσαμπα ανυσηχω... με την πεινα πως τα πας? εγω εχω πηξει στα υγρα... εχει κολησει στο στομαχι στην πλατη. κι οταν γουργουριζει τι πονος.... ο ωμος σου ποναει καθολου?
bubbaloo108
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 11:42

αστα...εχω 3 ποτηρια παντα κοντα μου κ ενα φλυτζανι... :-)
το ενα εχει νερο δροσερο...το δευτερο εχει χυμο μηλου κ το τριτο εχει γαλατακι..το φλυτζανι συνηθως εχει τσαι ή χαμομηλι.μεσημερι κ βραδυ βαζω σε ενα μπολακι (φαντασου του ρυζογαλου) 2 κουταλες της σουπας,ζωμο απο κοτοσουπα κ απο αυτο πινω συνηθως λιγο παραπανω απο το μισο γιατι δε μπορω αλλο.Τα γουργουρητα;δε σου περιγραφω..λεσ κ περναει τρενακι μεσα στο στομαχι μου ολη την ωρα κ ακουω ενα γγγρρρρρρρρρρρρ.....ατελειωτο!!!απο πεινα δε μπορω να πω οτι πειναω απλα εχω λιγουρες κ ζηλευω διαφορα αλλα μεχρι τωρα τη παλευω...

bubbaloo108
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 11:46

γενικα απο πονους παρα πολλους μεχρι που μου κοβετε η ανασα.ο πονος χτυπαει παντου,στους ωμους,τη πλατη,κατω απο το στηθος, στο στηθος κ τις ωμοπλατες...εχω πεθανει...αστα καλη μου...ανυπομονω να περασουν...

Pinocchio
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 11:50

Μπουμπαλου καλη αναρρωση σου εθχομαι κοπελα μου. Εγω εχω 5 τομες. Μια αναμεσα στο στηθος, μια στο στομαχι, μια στον ομφαλο, μια δεξια και μια αριστερα στην κοιλια. Ολα θα πανε καλα. Αχ μανα, μανουλα, μαμα....... Αν σας πω την ιστορια μου θα τραβατε τα μαλλια σας.

Ετος 2007 14 Μαρτιου. Ειμαι στην Αθηνα αποφασισμενη για τον δακτυλιο στα 104 κιλα. Μπαινω χειρουργειο το πρωι αφου εχω κανει τις σχετικες εξετασεις. Μονη μου παιδια. Διχως να με περιμενει ενας ανθρωπος. Η μαμα μου στη Ροδο να καρδιοχτυπα. τελειωνει το χειρουργειο. Ολα καλα. Το ΙΔΙΟ βραδυ φευγω και πας σε ξενοδοχειο. ΜΟΝΗ ΜΟΥ..... Παει αυτο το προσπερναμε. Σεπτεμβριοσ του 2007 και αφου εχει γλυστρισει ο δακτυλιος ενα μηνα πριν, εγω δουλευω προισταμενη σε ρεσεψιον ξενοδοχειου με βαρδια 7-3. Πεμπτη πρωι παω στη δουλεια, κανω το ωραριο μου, παιρνω το αεροπλανο για Αθηνα ΜΟΝΗ μου, μπαινω ξανα χειρουργειο και επανατοποθετηση. Βγαινω αργα το βραδυ, την επομενη το πρωι παιρνω το αεροπλανο , επιστρεφω Ροδο και παω κατευθειαν για δουλεια ενω εχω αλλαξει την βαρδια μου για εκεινη την μερα σε 3-11 το βραδυ. Σημειωτεον οτι ειχα αφησει το αυτοκινητο μου στο αεροδρομιο και το ξενοδοχειο εχει αποσταση 60 χιλιμετρα τα οποα και οδηγησα.

Κουκλες και κουκλοι μην μασατε. Αν ειστε συνειδητοποιημενοι βουρ για το στοχο. Δεν ειναι το χρηματικο κοστος, δεν ειναι ο μεταγχειρητικος πονος, τιποτα δεν ειναι. Ολα στο μυαλο μας ειναι. Αρκει να το θελουμε και γω το θελα πολυ.

Μπουμπαλου να σκεφτεσαι εμενα να παιρνεις κουραγιο. Αυριο ουτε που θα θυμασαι τους πονους
Esprit
Τακτικό μέλος

Member Is Offline

Warnings:

wink.gif posted on 21/9/09 στις 11:51

σε νιωθω... εχεις μηπως μσν να μιλαμε απο κει για πιο αμεση κουβεντουλα? να παρηγορουμε και η μια την αλλη? για τις λιγουρες ασ τα μια απ τα ιδια εδω... εχω και τον πατερα μου που κανει λιγο σαν μωρο και δεν βοηθαει... νομιζω οτι ζηλευει και λιγο που η μητερα μου ειναι συνεχεια απο πανω μου και προσπαθει με καθε τροπο να τραβηξει κι αυοτς την προσοχη τοσο που φαινεται χαζο στο τελος. επειδη ειμαι φοιτητρια και σε καμμια βδομαδα θα πρεπει να επιστρεψω στην σχολη ειπε η μητερα μου οτι θα ερθει μαζι λιγες μερες να βοηθαει με το φαγητο κτλ. και η απαντηση του ηταν καλα κι εγω τι θα κανω μονος? ασε σου λεω απελπισια με πιανει. δε φτανει εχω την πεινα τους πονους και τα συναφη εχω και εναν μπαμπα που κανει σαν διχρονο...
basia
Τακτικό μέλος

Registered: 7/11/08
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 21/9/09 στις 12:05

κοριτσια καλημερα και καλη αναρρωση,
ολα θα περασουν και συντομα θα γελατε με αυτα που γραφατε, ο πονος φευγει το πολυ σε μια εβδομαδα,
οσο για τις λιγουρες σας καταλαβαινω, και εγω με την σληβ εκανα 15 μερες να φαω κατι και ειχα τρελαθει, οσο για τον γυρο, δεν παιζει, ξεχαστε το, εγω 7 μηνες μετα και δεν εχω φαει ακομα, φοβαμαι να σας πω την αληθεια μηπως μου κατσει καπως, αν και θα ηθελα να δοκιμασω

http://www.ticker.7910.org/wg__67__02WU00000g41MTUwZGx6fDE3enxzbGVldmUgMDYvMi8wOQ.gif
 Pages:  1  2  3  4  5  ..  11

Διατροφική νοημοσύνη: Η απάντηση στη βουλιμία, την πολυφαγία και την παχυσαρκία  Στο βιβλιοπωλείο Ψυχολογίας του E-Psychology.gr
Διαβάστε Αναλυτικά

Go To Top