Eating Disorders Last active: Never
Not logged in [Σύνδεση - Register]
Go To Bottom

Thin positive: Μυστικά ελέγχου της πείνας και της διατροφής
Διατίθεται στο βιβλιοπωλείο Ψυχολογίας του E-Psychology.gr
Αναλυτικές Πληροφορίες - Παραγγελία

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1  2
Author: Subject: ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΕΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ! TIPS!
E-vita
Μέλος
**

Registered: 1/11/13
Member Is Offline

Warnings:
This Member Has No Warnings

[*] posted on 15/11/13 στις 08:14

Καλημέρα σε όλη την παρέα! Τυχαίνει να γνωρίζει κάποιος από εσάς πότε είναι η επόμενη συνεδρίαση του ΚΕΣΥ? Παίρνω κ ξανάπαίρνω τηλέφωνο αλλά δεν πιάνω γραμμή με τίποτα κ ανυπομονώ για να μάθω την έγινε με την έγκριση μου. *** Παρεμπιπτόντως σε σχετική κουβέντα παραπάνω να ενημερώσω ότι εμένα μου κράτησαν δυστυχως τις πρωτότυπες εξετάσεις κ εγώ φωτοτυπίες

Sleeve
View user's profile View All Posts By User U2U Member
nasiapana
Νέο μέλος
*

Registered: 3/11/13
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 15/11/13 στις 13:30

Είχα πάρει πριν από 20 μέρες και ξαναπήρα χθες για να ελέγξω μήπως γίνει γρηγορότερα η επιτροπή. Η γραμματέας της επιτροπής 2108220259 μου είπε το ίδιο πράγμα και τις 2 φορές. 1,5 μήνα μετά την προηγούμενη (τέλη Οκτωβρίου), άρα μέσα Δεκεμβρίου θα γίνει η επόμενη επιτροπή. Κατά το μεσημέρι να παίρνεις. Αν επιτρέπεται ποιο ταμείο έχεις;
E-vita
Μέλος
**

Registered: 1/11/13
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 16/11/13 στις 04:50

Nasiapana σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. ΙΚΑ έχω.

Sleeve
nasiapana
Νέο μέλος
*

Registered: 3/11/13
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 16/11/13 στις 12:47

Ναι Εβίτα, το είδα μετά που διάβασα προηγούμενα post. Εγώ έχω ΟΠΑΔ (Δημόσιο), που τώρα εντάχθηκε στον ΕΟΠΥΥ και απλώς έχω μπλεχτεί με τις άπειρες εξετάσεις. Θα καταθέσω ό,τι μπόρεσα να κάνω ως τώρα -πιστεύω ότι πιστοποιούν και καραπιστοποιούν την ανάγκη για επέμβαση -και τις υπόλοιπες θα τις κάνω με την ησυχία μου, ιδίως από τη στιγμή που αργεί η επιτροπή.
Καλή δύναμη.
jimmys
Μέλος
**

Registered: 7/9/13
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 10/2/14 στις 02:58

Λιγη βοηθεια,εχει κατεθεσει κανεις απο επαρχια τα χαρτια(αιτηση)του σε ΙΚΑ εδω στην Αθηνα?για να ξεκινησει διαδικασια εγκρισης?γινετε ειναι εφικτο?τελειωνω τις εξετασεις σε 3 μερες και θελω αν γινετε να μη κανω αιτηση στο νησι μου αλλα να κανω τη διαδικασια εγω ο ιδιος εδω Αθηνα αφου θα βρισκομαι για αλλες δεκα μερες,μηπως κερδισω χρονο
γνωριζει κανεις?

Eυχαριστω!
feel_cool2013
Μέλος
**

Registered: 19/7/13
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 10/2/14 στις 14:52

Quote:
Originally posted by jimmys
Λιγη βοηθεια,εχει κατεθεσει κανεις απο επαρχια τα χαρτια(αιτηση)του σε ΙΚΑ εδω στην Αθηνα?για να ξεκινησει διαδικασια εγκρισης?γινετε ειναι εφικτο?τελειωνω τις εξετασεις σε 3 μερες και θελω αν γινετε να μη κανω αιτηση στο νησι μου αλλα να κανω τη διαδικασια εγω ο ιδιος εδω Αθηνα αφου θα βρισκομαι για αλλες δεκα μερες,μηπως κερδισω χρονο
γνωριζει κανεις?

Eυχαριστω!

Καλημερα Jimmy. Δυστυχως δεν καταθετουμε οπου θελουμε τα χαρτια μας για εγκριση. Κανονικα πρεπει να περασεις απο το ΙΚΑ της περιοχης σου και ν ασου δωσουν αριθμο πρωτοκολλου, μετα μπορεις να καταθεσεις τα χαρτια σου εσυ ο ιδιος στο Υπουργειο υγειας στην Αριστοτελους και εκεινοι θα τα στειλουν υπηρεσιακως στο ΚΕΣΥ για να περασουν απο επιτροπη. Το ΙΚΑ της περιοχης σου λοιπον το θελεις μονο για να σου δωσουν αριθμο πρωτοκολλου και να φτιαξουν ενα διαβιβαστικο προς το Υπ. Υγειας. Μετα (λογω ελλειψης προσωπικου κατα κυριο λογο) τα χαρτια τα καταθετουμε εμεις στο Υπουργειο. Καλη σου επιτυχια!

http://www.ticker.7910.org/wg__121__03Pn00000g41MjkyMDBocHwwMTYxMjFqaHxtaW5pIGdhc3RyaWMgYnlwYXNzIDEzLzEyLzIwMTMg.gif
jimmys
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 11/2/14 στις 23:34

μπορώ να τους πω να στείλουν το φάκελο με κούριερ? με δική μου χρέωση?επιτρέπεται? η θα μου λένε αλλά λόγια ν αγαπιόμαστε?

ευχαριστώ!!!
feel_cool2013
Μέλος
**

Registered: 19/7/13
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 12/2/14 στις 09:59

Quote:
μπορώ να τους πω να στείλουν το φάκελο με κούριερ? με δική μου χρέωση?επιτρέπεται? η θα μου λένε αλλά λόγια ν αγαπιόμαστε?

ευχαριστώ!!!

Δεν γνωριζω αν γινεται αυτο, θα πρεπει να ρωτησεις στο ΙΚΑ της περιοχης σου. Δεν εχεις σκοπο ομως να ερθεις στην Αθηνα ή εγω λαθος καταλαβα?

http://www.ticker.7910.org/wg__121__03Pn00000g41MjkyMDBocHwwMTYxMjFqaHxtaW5pIGdhc3RyaWMgYnlwYXNzIDEzLzEyLzIwMTMg.gif
jimmys
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 12/2/14 στις 17:20

ειμαι ηδη αθηνα εδω εκανα ολες τις εξετασεις αλλα πρεπει να παω πισω στο νησι για να καταθεσω το φακελο στο ικα της περιοχης μου,περασα ο ιδιος απο κεσυ,εχει επιτροπη τελος του μηνα μου ειπε η κυρια Μυριλα,το θεμα ειναι να προλαβω
jimmys
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 18/2/14 στις 15:03

Αυτα ειναι:o μπαλακι απο εοπυυ σε ικα και τουμπαλιν εκλεισε ο εοπυυ και δεν γνωριζουν τωρα ουτε στο ικα ουτε πουθενα ποιος ειναι αρμοδιος για να κανω αιτηση και να παρω αριθμο πρωτοκολου,τι ωραια κ μαμω
VAGELIS-HARA
Μέλος
**

Registered: 21/2/14
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 24/2/14 στις 00:32

Quote:
Αυτα ειναι:o μπαλακι απο εοπυυ σε ικα και τουμπαλιν εκλεισε ο εοπυυ και δεν γνωριζουν τωρα ουτε στο ικα ουτε πουθενα ποιος ειναι αρμοδιος για να κανω αιτηση και να παρω αριθμο πρωτοκολου,τι ωραια κ μαμω

Καλησπέρα φίλε μου. εγώ είμαι από Δράμα και αφού το έψαξα και ταλαιπωρήθηκα λίγο λόγο ότι έκλεισε το ΙΚΑ εκέι που κατέθεταν τα χαρτιά μέχριτώρα, κατέθεσα τα χαρτιά μου στη Δράμα στην περιφεριακή δ/ση του ΕΟΠΥΥ και μου είπαν ότι τη Δευτέρα θα στείλουν τα χαρτιά αυτοί στο ΚΕΣΥ στην Αθήνα
jimmys
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 24/2/14 στις 02:37

ευχαριστω Βαγγελη. τελικα κ εγω στην περιφεριακή του ΕΟΠΥΥ τα κατέθεσα,ηδωμεν
VAGELIS-HARA
Μέλος
**

Registered: 21/2/14
Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 24/2/14 στις 16:06

μακάρι jimmy να πάνε όλα καλά και να έχουμε σύντομα ευχάριστα νέα. έμαθες μήπως πότε θα συνεδριάσει η επιτροπή? σε ποιο νοσοκομείο εάν επιτρέπετε θα κάνεις την επέμβαση?
jimmys
Μέλος
**

Member Is Offline

Warnings:

[*] posted on 24/2/14 στις 18:23

εχει επιτροπη τελος του μηνα μου ειπε η κυρια Μυριλα.ιπποκρατειο θα παω
 Pages:  1  2

Thin positive: Μυστικά ελέγχου της πείνας και της διατροφής
Στο βιβλιοπωλείο Ψυχολογίας του E-Psychology.gr
Διαβάστε Αναλυτικά

Διατροφική νοημοσύνη: Η απάντηση στη βουλιμία, την πολυφαγία και την παχυσαρκία  Στο βιβλιοπωλείο Ψυχολογίας του E-Psychology.gr
Διαβάστε Αναλυτικά

Go To Top